חיפוש
  • קמליה סטודיו

לא משנה מה המלאכה שלך, כולנו לפעמים נתקעים בחריץ יצירתי.


לעתים קרובות מדי, הטעות שאנחנו עושים היא להמשיך ולעשות את אותם הדברים שיש לנו תמיד. אני מקווה שעצות עצות לא שגרתיות אלה עבור מעצבים גרפיים ימנעו ממך לחפור את החור היצירתי שלך - או לפחות לעזור לך לצאת ממנו מהר יותר.


1.) למדו את עקרונות סיפור הסיפורים

מיטב המעצבים והאמנים החזותיים מבינים שרבים מהרעיונות שמאחורי הצגת סיפור טוב חלים ישירות על מלאכתם. רוב העיצובים מגדילים סיפור, כמו במקרה של רוב היישומים השיווקיים או מספרים אותו. סיפורים מעסיקים את המוח באופן פעיל ועורכים מצגות כל כך בלתי נשכחות. הבנה כיצד ליצור ויזואליות המגבירה את החוויה הזו יכולה לעשות דרך ארוכה להפוך את העיצובים שלך למדהימים באמת.


2.) לעבוד בחוץ

אם אתה עובד בבית כל הזמן, נסה לערבב אותו קצת על ידי עבודה בחוץ כשמזג ​​האוויר מתחמם מעט. אם לא עשית זאת בעבר, תגלה שלעתים קרובות אתה מקבל פרספקטיבה אחרת כיצד לפתור בעיות עיצוב שונות. לכל הפחות, נסה לעבוד בכל מקום אחר מלבד הרדפים הרגילים שלך. אולי תגלו שתראו דברים קצת אחרת, גם בלי לנסות.


3.) למדו דיסציפלינה חדשה

עדיף אם זה נראה לא קשור. אני אומר "נראה" כי כמעט כל הידע - במיוחד קורסים המוצעים במסגרת אקדמית - קשור באופן כלשהו. השתתפות בשיעורים בבישול, באומנויות לחימה או בשפה אחרת יכולה לסייע בפירוק המונוטוניות של משימות העיצוב ולעזור לך לגלות זווית אחרת לעבודה שלך. אם שום דבר אחר, יתכן שתוכל למצוא נישה המשלבת גם עיצוב וגם המשמעת החדשה שלך.


4.) לעולם אל תניח שכולם מכירים את תהליך העיצוב

לעתים קרובות אנו עושים את הטעות הזו כשמדברים עם אנשים מחוץ לתעשייה היצירתית. לעתים קרובות זה גורם לאי הבנות שניתן למנוע, שלא לדבר על דמעות של תסכול.

עובדה היא, שעיצוב הוא תחום אסיר תודה, ואף לא יצירתי לעולם לא יבין אותו עד כמה הוא יכול להיות מתסכל. כולנו יודעים זאת ברמה כלשהי, אך מעטים מאיתנו אי פעם טורחים להפנים את זה באמת. עוד פחות הגדירו אסטרטגיות כיצד להתמודד עם זה.


5.) השג חיית מחמד

לא רק שייתכן וחיית מחמד תעזור לך להתמודד עם לחץ, בעלות על אחד יכול לעזור להשרות תחושת אחריות. אתה מקבל דברים ביחד או שהם סובלים. בעלות על חיית מחמד יכולה להשרות תחושת מחויבות שתתרגם למוסר העבודה שלך לאורך זמן.

זה בהחלט לא מתאים לכולם. טיפול בחיים אחרים זו אחריות עצומה. תחשוב על זה הרבה זמן לפני שאתה מחליט להתחייב לאחד כזה.


6.) למד מכירות

מרבית המעצבים המאומנים אינם מסוגלים להתפרנס מעצמם ממלאכתם. זה נכון אפילו למי שיש לו רקע בשיווק. ידע ממכירות ממקור ראשון יכול לעזור למעצבים להבין טוב יותר מושגי מפתח בעיצוב מסחרי. זה יכול אפילו לעזור לקריירה שלך בכך שהוא נותן לך תובנה כיצד להתמודד עם לקוחות.

5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול