חיפוש
  • קמליה סטודיו

כיצד להשתמש ברגש במיתוג עבור לקוחות חוזרים והכנסה מתמשכת

לא צריך מומחה עסקי לדעת שלקוחות חוזרים טובים הרבה יותר עבור עסק מאשר קונה חד פעמי. עם זאת, הרבה יותר קל לומר מאשר להשיג הכנסה מתמשכת.


לא רק עסק צריך לשכנע קונים פוטנציאליים להפוך ללקוחות שעברו הסבה, אלא שהם צריכים לעשות את העבודה כדי להציע שירות מתמשך ואיכותי כדי שהלקוחות ירצו לחזור. אלא אם כן אתה עובד בשוק נישה במיוחד, סביר להניח שאתה מתמודד עם תחרות נוקשה שמציעה מוצר מעוצב היטב הדומה לשלך.

על מנת לנצח את התחרות, עליכם להקים מותג נהדר עבור העסק, המוצר או השירות שלכם. מותג הוא הרבה יותר מסתם לוגו; זה הרושם הכללי שיש לצרכן מהעסק שלך כשהוא רואה את הלוגו הזה או שומע את שם העסק שלך.


חברות גדולות העדיפו את המיתוג שלהן עד כדי כך שלקוחות חוזרים מצפים בשקיקה למהדורה הבאה של מוצר או לעדכון לשירות. רק חשוב כמה באזז הקיף את ועידת ה- WWDC האחרונה של אפל, עוד לפני שהכנס החל: אפל אפילו לא הייתה צריכה להכריז על שום דבר כדי שאנשים יתלהבו. זהות המותג שלהם מצווה על תשומת לב רבה כל כך.


כשמדובר בזה, יצירת מותג היא כולה רגש.


אתה מציע את המוצר שלך לבני אדם אמיתיים. הדרך הטובה ביותר ליצור קשר ארוך טווח עם לקוח היא באמצעות חיבור רגשי, ולכן יצירת מותג בר-קיימא רגשית צריכה להיות בראש סדר העדיפויות באסטרטגיות העיצוב והשיווק שלך.


זכור את ארבעת הטיפים האלה כאשר אתה מתקדם באסטרטגיית המיתוג שלך.


31 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול