חיפוש
  • קמליה סטודיו

בלוגים, מגמות והשראה

עקוב אחר המגמות האחרונות


מעקב אחר או עקבות אחר מגמות עיצוב גרפיות מסוימות יכול להשפיע על עיצוב ממשק המשתמש של כל מוצר שאתם עובדים עליו, ובכך להשפיע על ה- UX של מוצר זה. מגמות מתפתחות לעתים קרובות מסיבה, ולעתים נדירות הן רק שינויים אקראיים. חשוב לך להיות במגמה כמו גם להשיג לעצמך כלי טיפוס מקצועי.

לדוגמא, עיצוב שטוח נבע מתוך צורך אמיתי לפשט ממשקי משתמש, להפחית את העומס הקוגניטיבי ולעזור לדפדפני האינטרנט לטעון דפים מהר יותר. לאחר מכן, עיצוב שטוח 2 נוצר כתוצאה מעומק נחוץ כלשהו שלא היה בעיצוב שטוח.


מקור השראה


אבל מה עם מקוריות? גם זה חשוב, נכון? איך אתם הופכים למפתח טרנדים ופורצים מהסטטוס קוו הנוכחי? התשובה היא על ידי ידיעה מה המגמות הנוכחיות. רק כאשר אתם מודעים למגמות הנוכחיות ומבינים אותם, תוכלו לענות בחזרה בעיצובים ייחודיים ומקוריים משלכם.

עם זאת, למידה על טרנדים אינה הדרך היחידה שבלוגים לעיצוב גרפי יכולים לעזור לכם לעורר השראה. העובדה שבלוגים רבים מציגים עבודות של מעצבים אחרים פירושה שהם מכרה זהב להשראה.


חשיפה קבועה לעבודתם של מעצבים אחרים יכולה לספק לנו נקודת מבט רעננה. ראיית עבודתם של אחרים עשויה לפתוח אותנו בפני רעיונות חדשים, לאפיקים שלא שקלנו לחצות אותם בעבר.


אחרי הכל, חלק ניכר מעבודותיו של מעצב, או אכן, עבודתו של כל אדם יצירתי היא לעתים קרובות בהשראת עמלם של אחרים. לכן, הן מעצבים מנוסים והן מתחילים כאחד יכולים להפיק תועלת רבה מחשיפה קבועה להישגים יצירתיים של אנשים אחרים.


25 צפיות0 תגובות